top of page

Osoblje

Katie Dalton, LMSW, izvršna direktorica

(314) 289-5650

katied@supportvictims.org

U

Peggy Tyson, LPC, direktorica kliničkih usluga
(314) 289-5651
peggy@supportvictims.org

Katie, glavna pravnica

(314) 664-6699

katie@supportvictims.org

U

Hope, direktorica programa

(314) 252-0691

hope@supportvictims.org

U

Meghan, direktorica grantova i volontera

(314) 289-5662

meghan@supportvictims.org

U

Renee, pravni zastupnik

(314) 664-6699

renee@supportvictims.org

U

Beth, LCSW, terapeut

beth@supportvictims.org

U

Kat Alexander, LPC, omladinski terapeut

(314) 289-5664

kate@supportvictims.org

U

Erin, advokatica za žrtve

(314) 621-4402

erin@supportvictims.org

U

Taylor, advokat za žrtve

(314) 615-3210

taylor@supportvictims.org

U

Sheila, braniteljica žrtava

(314) 615-8665

sheila@supportvictims.org

U

Rashma, advokat za žrtve

(314) 289-5654

rashma@supportvictims.org

U

Sydney, advokat za odgovor na nasilje u oružju

sydney@supportvictims.org

U

Azija, advokat za maloljetničko partnerstvo

(314) -444-5303

asia@supportvictims.org

U

Bri, advokat za žrtve

(314) 444-5833

bri@supportvictims.org

U

U

Upravni odbor

Julie Lawson, predsjednica

Sentient Strategy

U

Laura Ng, potpredsjednica

Pravni fakultet Univerziteta Loyola u Čikagu

U

Jami Ake, dr., MSW

Univerzitet u Washingtonu

U

Matt Bates

BJC Healthcare

U

Cheryl Kelly, Esq.

Thompson Coburn LLP

U

Drew Young

Univerzitet Saint Louis

U

Odesa Weatherford-Jacobs

Državno sveučilište Harris Stowe

U

Julie Lay

Američko udruženje za srce

U

Sgt. John Conrardy

Policija okruga St. Louis

Charla Claypool

Lewis Rice, LLC

Mary Ann Owens

Izviđačice iz Istočnog Missourija

U

Bivši član:

Carol Holt Vittert

Osnivač

U

Chris, Court Order of Protection Assistance Coordinator

chris@supportvictims.org

Amber, Victim Advocate

(314) 621-4402

amber@supportvictims.org

Kailyn, Victim Advocate

(314) 615-3210

kailyn@supportvictims.org

Allison, Victim Advocate

(314) 615-8665

allison@supportvictims.org

Sydney, Gun Violence Response Advocate

(314) 652-3623

sydney@supportvictims.org

Shelda, Family Advocate

(314) 444-5303

shelda@supportvictims.org

Bri, Victim Advocate

(314) 444-5833

bri@supportvictims.org

Maggie, Victim Advocate Float

(314) 706-5344

maggie@supportvictims.org

Anna, Homicide Response Advocate

STL County

anna@supportvictims.org

bottom of page